Mr. Pillster

Tıp uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10M
  • Sürüm 2.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Whisper Arts
Mr. Pillster indir; Doğru zamanda doğru ilacı içebilmeniz için sizlere yardımcı olacak en iyi uygulamalardan bir tanesi de Mr.

Doğru zamanda doğru ilacı içebilmeniz için sizlere yardımcı olacak en iyi uygulamalardan bir tanesi de Mr. Pillster Hap Hatırlatma ve İlaç İzci uygulamasıdır. Gün içerisindeki yoğun çalışma temponuzda ilaç içmeyi unutabilir, sağlığınızı geri plana atabilirsiniz. İşte Mr. Pillster uygulaması bu sorunun önüne geçerek ilacınızı aksatmadan içmenize yardımcı oluyor.

Mobil yardımcınız olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi ekleyerek ilaç alma aralığınızı belirleyebilir veya spor yaparken almanız gereken vitaminleri not edebilirsiniz. Vitamin hatırlatıcılar sayesinde gün içerisinde almanız gereken miktarı belirleyerek ilaçlarınızı aksatmadan alabilirsiniz.

Bir öğrencinin veya sporcunun rahatlıkla kullanabileceği bu uygulamayı çalışanlar veya yaşlılar da kolayca kullanabilirler. Günlük yaşam içerisinde sağlığınızı unutmamanıza olanak tanıyan Mr. Pillster Hap Hatırlatma uygulaması sağlığınıza oldukça önem veriyor. Cep telefonlarınız her daim yanı başınızda olduğu için gün içerinde hiçbir ilacınızı unutmadan uygulama sayesinde içebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey ilacınızın saatini ve dozunu belirlemek!

Sizin için gerekli her şeyi yapan Mr. Pillster uygulamasında yapmanız gereken tek şey ilacınızı hangi saatte ve ne kadar dozda alacağınızı belirlemek. Eğer ilaç alma zamanınızı kaçırırsanız bu otomatik olarak listede görülecektir. Ayrıca uygun bir zaman için ilaç içme işleminizi belirli bir aralıkta erteleyebilirsiniz.

Günde kaç ilaç almanız gerektiğini uygulama içerisine eklediğiniz takdirde uygulama o zamanlamayı kendisi otomatik olarak hesaplayacaktır. İlacınızı periyodik olarak hesaplamanız ve doğru tarihleri programlamanız yeterli olacaktır. Kontraseptifler sayesinde hap hesaplama ve ilaç zamanlama özelliklerine sahip olan bu uygulamada tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Her 24 saat içerisinde otomatik olarak bilgilerinizi yedekleyen bu uygulamada aynı zamanda tıbbi ölçümleri de takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm ölçümleri görebilirsiniz!

Çeşitli tıbbi ölçüm türlerini de kaydederek takip edebileceğiniz Mr. Pillster uygulamasında sıcaklık, nabız, şeker, tansiyon, kilo, kalori, ağrı veya ruh hali gibi pek çok bilgiyi kaydedebilirsiniz. Dilerseniz bu ölçümlerin tamamını aldığını ilaçlarla karşılaştırabilir, ihtiyacınız olan ölçümleri de takip edebilirsiniz.

Vücudunuzun günlük tıbbi ölçümlerini de izleyebileceğiniz uygulamada hatırlatma ayarlayarak bu ölçümleri planlayabilirsiniz. İsterseniz aile üyeleriniz için de bu ölçümleri yapabilir, onları da kaydedebilirsiniz. Böylece ailenizin sağlığını da yakından takip etmiş olacaksınız. Sağlığınız için oldukça değerli bir uygulama olan Mr. Pillster Hap Hatırlatma ve İlaç İzci ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kolayca size sunuyor ve gün içerisinde ilaç takibinizi yaparak, ilaçlarınızı aksatmadan içmenizi sağlıyor.

Sizde Mr. Pillster uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, vücudunuzun tıbbi ölçümleri yapabilir ve hatta bu ölçümleri aldığınız ilaçlarla kıyaslayabilirsiniz. Mr. Pillster ile doğru zamanda, doğru ilacı içebilirsiniz!

Mr. Pillster indir